Chcesz zacząć reklamować się w Google Ads?

Stworzę dla Ciebie konwertujące kampanie

Moja kariera z reklamami urodziła się wraz z założeniem pierwszego sklepu internetowego. Zlecałem kampanie firmom i freelancerom, którzy zawsze obiecywali mi, że dowiozą upragniony dla mnie wynik… Niestety po ponad roku poszukiwania zrozumiałem, że najlepsi specjaliści zajęci są największymi projektami, a małych przedsiębiorców traktuje się na zasadzie kopiuj-wklej. 

Zacząłem szkolić się samemu, by móc obsługiwać swoje kampanie na własną rękę. Po kursach wartych ponad 15 tys. złotych, 100 tys. wydanych na reklamę wiem co działa a co nie. I pragnę ci pomóc, by również u Ciebie reklamy przynosiły oczekiwane rezultaty.

Pracując ze mną masz gwarancję, że twoje reklamy będą wykonane zgodnie ze sztuką, a ja zajmę się nimi jak własnymi.

Dlaczego warto?

Reklamować się w Google

Google jest największą wyszukiwarką w Polsce. Używa go aż 96% wszystkich użytkowników sieci. Ważną informacją jest fakt, że Google to nie tylko wyniki wyszukiwania, ale również ponad 2,5 miliona stron współpracujących, które mogą emitować twoje reklamy… Nie zapominajmy również o Youtube i Gmail! Jeśli odpowiesz na jedno z poniższych pytań twierdząco, to twoje reklamy również powinny się tu znaleźć:

Twoja konkurencja reklamuje się w Google?

Możesz wyszukać swoje produkty lub usługi poprzez wpisywanie haseł w Google czy Youtube?

Działasz w niszowej, małej branży?

Szukasz błyskawicznego efektu tu i teraz?

Reklamy na innych platformach kosztują więcej niż kiedyś?​

Co możesz osiągnąć?

Z Google Ads

Google pozwala na pozyskiwanie klientów, którzy właśnie w tym momencie poszukują twoich produktów. To proste – potencjalny klient przegląda podobne strony do twojej, lub wyszukuje podobne produkty czy usługi – wystarczy pokazać mu swoją ofertę, by rozważył zakup u Ciebie. Potrafię sprawić, by potencjalni klienci wybierali właśnie twoją firmę, dzięki wieloletniemu doświadczeniu.  Dodatkowo otrzymasz:

Natychmiastowe efekty - już od pierwszych dni

Reklamę odpowiadającą na zapytanie użytkowników

Trafiasz do osób, które obecnie poszukują usług/produktów podobnych lub takich samych jak w twojej ofercie

Miarodajne, skalowalne efekty reklamowe

Dodatkowe 1200 PLN dla reklamodawców, którzy nigdy nie reklamowali się w Google

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Wybierz mnie, jako swojego personalnego doradcę Google Ads

Działam w sieci od wielu lat, początkowo zaczynałem promując swoje produkty i sklepy internetowe za pośrednicwem Google i Facebooka, rozwijając swoją firmę w Wielkiej Brytanii. Wydałem ponad 100 tys. złotych na reklamy w wyżej wymienionych ekosystemach. Wiem, jak trudno połapać się ze wszystkim samemu i wiem, jak mało jest dobrych specjalistów w tym temacie na rynku. Moje umiejętności podparte są certyfikatami, a stosowane przeze mnie strategie przynoszą oczekiwane rezultaty. 

Certyfikaty

Google Ads

Posiadam wszystkie certyfikaty Google, które potwierdzają zdobytą wiedzę. Sprawdź sam:

W większości przypadków jestem w stanie zaproponować...

Współpracę z gwarancją zwrotu środków.

Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy najważniejsze cele, jakie pragniesz osiągnąć dzięki Google Ads oraz opowiesz mi o swojej konkurencji. Pozwoli mi to ocenić, jaką orientacyjną cenę będziesz musiał zapłacić, za osiągnięcie zamierzonych wyników. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, a ja obiecam Ci osiągnięcie wyznaczonego celu, ty zastosujesz się do wszystkich wyznaczonych kamieni milowych i w przeciągu 3 miesięcy nie dowiozę oczekiwanego wyniku, zwrócę Ci całe swoje wynagrodzenie.
CAŁE *(nie dotyczy nowych sklepów internetowych).
I tak, mogę taką gwarancję podpisać na papierze. 

Umów się na  20 minutową Rozmowę telefoniczną

Wypełnij formularz kontaktowy

Kiedy mogę się z tobą skontaktować?

Umów naszą rozmowę

Wybierz dogodny dla siebie moment, w którym będziemy mogli porozmawiać. Szanuje twój, jak i swój czas, dlatego po podaniu adresu mailowego nastąpi automatyczne przekierowanie do mojego biznesowego kalendarza. Pozwoli Ci to wybrać najdogodniejszy moment na rozmowę, a mi przygotować i być w pełni dostępnym do twojej dyspozycji. 

Scroll to Top