Skupujesz samochody?

Oferuję Obsługę Marketingową Twojego Biznesu

Nazywam się Robert Podsiadło i zajmuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Dla klienta z Podkarpacia stworzyłem kompleksową usługę wspierającą jego nowopowstały biznes w branży handlu samochodowego. Skupiliśmy się na pozyskaniu osób, które wyrażają chęć na sprzedaż swojego samochodu i stworzyłem nowe rozwiązania, które mogą mocno oszczędzić twój czas jeżeli zajmujesz się zawodowo skupem/sprzedażą samochodów. Chciałbym po krótce przedstawić, na czym możemy razem się skupić i poprosić Cię o rozważenie ewentualnej współpracy. 

Gorące leady Sprzedażowe

Obsługa kontaktu z osobami z OLX i OTOMOTO

Pozyskujesz potencjalnych sprzedających poprzez OLX, OTOMOTO, a może z innych portali sprzedażowych? Kontaktujesz się z klientami telefonicznie? Przygotowałem ciekawe rozwiązanie w tym kierunku – czyli automatyzacja wysyłki SMS do potencjalnych klientów. Działa to na prostej zasadzie – załóżmy, że twój obszar działania to Małopolska. Wtedy do każdej aukcji pojawiającej się na OLX i OTOMOTO od osoby prywatnej wyślę SMS z informacją, że jesteś zainteresowany zakupem jego samochodu. 

Obecnie przetestowany schemat: 

Załóżmy, że klient wystawia aukcję Ford Focus MK2 2007 za 7000 PLN.
Pojawia się na portalu OLX – wysyłam do niego SMS o treści:
“Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem auta {FORD}, moja wstępna propozycja to (tutaj wstawiamy jakąś wstępną wycenę, np. 7000 PLN pomniejszone o 20%) 5600 PLN. Cały proces możemy załatwić w 2h, a gotówkę wypłacam od ręki.”

Klient ma możliwość oddzwonienia do Ciebie (jedyne czego potrzebujemy, to telefon z Androidem z dostępem do Internetu). Usługa realizacji wysyłki SMS jest zapewniana jedynie dla maksymalnie jednego klienta z danego rejonu (patrz dostępne obok) – nie prowadzimy działań konkurencyjnych dla poszczególnych klientów. Dotyczy to również obsługi marketingowej. Poniżej przedstawiam podglądowo, które województwa są na obecną chwilę dostępne (będą na bieżąco aktualizowane).

Jakie jeszcze usługi Oferuje?

Sprawdź w czym mogę jeszcze pomóc twojemu biznesowi

Google Ads

Zajmuję się całościową obsługą reklamową w tym kanale marketingowym. Dla branży skupu samochodów obecnie najlepiej kształtuje się zakup poprzez kampanie TXT (searchowe, w wyszukiwarce) jednak dla większych podmiotów jestestem w stanie zrealizować również kampanie Displayowe, Performance Max czy lokalizacyjne, na wizytówkę. Po obecnych testach w niszy skupu samochodów jestem w stanie dowieźć leady nawet za 13 PLN.

Facebook Ads

Efektywność kampanii dla Facebooka w branży skupu samochodów nie jest wysoka. Problem tkwi w targetowaniu osób, które dokładnie w tym momencie chcą sprzedać samochód. Przy użyciu mojego autorskiego rozwiązania jestem w stanie zagwarantować precyzyjne reklamowanie, tylko do osób, które posiadają w Internecie aktywną aukcję z wystawionym samochodem. Jestem w stanie wygenerować grupy docelowe, które składają się jedynie z osób, które OBECNIE są w procesie sprzedaży samochodu. Na przykład w województwie podkarpackim taka grupa docelowa na Facebooku wynosi jedynie 3300 osób - a co za tym idzie marketing do takiej grupy jest bardzo tani i wysoko efektywny.

Analityka, Dane i strony

Zajmuję się również analityką internetową, osadzaniu poprawnych kodów śledzenia na stronach oraz obsłudze innych kanałów reklamowych (takich jak TikTok, Twitter, Pinterest, Taboola itd.). Zajmuję się również automatyką procesów, takich jak obsługa baz danych, tworzenie baz danych i tym podobne. Wszystko jest możliwe, ogranicza nas tylko i wyłącznie zakres potrzeb potrzebnych w twoim biznesie.

Prowadzisz obecnie kampanię w Google Ads/Facebook?

Darmowy Audyt Efektywności Kampanii

Aż 92% kont Google Ads posiada błędy

Przeprowadziłem audyty setki kont reklamowych i jestem pewien, że również na koncie reklamowym twojej firmy znajdę pole do optymalizacji. 9 na 10 sprawdzanych kont w jakiejś części nie efektywnie wydaje budżet reklamowy, co w efekcie przekłada się na niską skuteczność. Rekordowym wynikiem na ten moment był klient, którego błędnie ustawione konto kosztowało 10,000 PLN... I może nie byłby to wynik astronomiczny, gdybym nie wspomniał, że kwota ta stanowiła procentowo 54% całego wydanego budżetu reklamowego na przestrzeni 10 miesięcy. Zlecając mi audyt możesz uniknąć tak kosztownych błędów i dowiedzieć się, czy aby na pewno twoje reklamy osiągają najwyższą możliwą efektywność (poniżej wspomniany audyt).

Aż 92% kont Google Ads posiada błędy

Przeprowadziłem audyty setki kont reklamowych i jestem pewien, że również na koncie reklamowym twojej firmy znajdę pole do optymalizacji. 9 na 10 sprawdzanych kont w jakiejś części nie efektywnie wydaje budżet reklamowy, co w efekcie przekłada się na niską skuteczność. Rekordowym wynikiem na ten moment był klient, którego błędnie ustawione konto kosztowało 10,000 PLN... I może nie byłby to wynik astronomiczny, gdybym nie wspomniał, że kwota ta stanowiła procentowo 54% całego wydanego budżetu reklamowego. Zlecając mi audyt możesz uniknąć tak kosztownych błędów i dowiedzieć się, czy aby na pewno twoje reklamy osiągają najwyższą możliwą efektywność (poniżej wspomniany audyt).

Posiadam wszystkie potrzebne certyfikaty Google Ads

Moja wiedza udokumentowana certyfikatami Google

Previous
Next

Certyfikaty Google zamieszczone są na moim publicznym profilu SkillShop, na którym możesz sprawdzić ich oryginalność i aktualność. Wydawane są na okres jednego roku i naturalnie trzeba je odświeżać. Poniżej znajdziesz link:

Robert Podsiadło

Certyfikowany Specjalista Google Ads

Efektywny marketing w twojej firmie

Zapomnij o przepalonym budżecie i drogich leadach

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się ze mną

Porozmawiajmy i rozwińmy razem twój Skup Samochodów.

Scroll to Top