Bezpłatny audyt Google Ads

Stworzony przez certyfikowanego specjalistę

Odbierz profesjonalny, bezpłatny audyt twojego konta reklamowego Google Ads. Opracowany z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpłatny audyt Google Ads

Stworzony przez certyfikowanego specjalistę

Odbierz profesjonalny, bezpłatny audyt twojego konta reklamowego Google Ads. Opracowany z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem.

Czego możesz się spodziewać?

Przykładowy audyt reklamowy

Tak wygląda przykładowy audyt reklamowy dla klienta, który w przeciągu około 11 miesięcy stracił w Google Ads prawie 8 tysięcy złotych na działania, które nie przynosiły pożądanego efektu biznesowego. Obecna współpraca z tą firmą, po 4 tygodniach optymalizacji działań reklamowych w Google Ads oraz stworzeniu stron lądowania zaowocowała obniżką kosztu pozyskania kontaktu z średnio 60 PLN do 26PLN. Dodatkowo udało się podwyższyć średnią konwersję z 4% do AŻ 14% – i to wszystko… na zimnym ruchu. 

Dodatkowo otrzymasz...

Raport wyniku jakości słów kluczowych​​

Z którego dowiesz się, czy słowa kluczowe, które obecnie reklamujesz osiągają zadowalające wyniki jakości. Są to kluczowe informację jeśli chodzi o reklamy w sieci wyszukiwania. Przykładowy raport możesz pobrać poniżej:

Oraz bonus, raport całkowity z twoich kampanii...

Raport wynikowy obecnych kampanii reklamowych

Z którego dowiesz się, które kampanie reklamowe obecnie są najkorzystniejsze, a które nie przynoszą oczekiwanych zwrotów z inwestycji . Przykładowy raport możesz pobrać poniżej:

Czy warto zlecić mi audyt?

Dane to klucz do sukcesu

Wieloletnie doświadczenie marketingowe tylko utwierdziło mnie w fakcie, że informacja jest cenniejsza od złota. To od niej zależy, czy nasz biznes będzie prosperował na najwyższych obrotach. Jeśli odpowiesz na jedno z poniższych pytań twierdząco, to warto:

Efekty kampanii nie są zadowalające?

Brak przewidywalności wyników?

Nie masz pewności, czy wszystko działa poprawnie?

Zlecasz reklamy na zewnątrz i brakuje Ci wiedzy, by dobrze kontrolować wykonywane prace?

Chcesz zyskać nową perspektywę, spojrzenie marketingowe?

Co otrzymasz po audycie?

Cenne informacje

Kosztują… Ponad 100 tysięcy własnych środków wydanych w kanałach reklamowych, kursy i wiedza, które wykonałem warte są na obecną chwilę prawie 15 tysięcy złotych. Ty dostajesz to za darmo w moim audycie – dostajesz moją wiedzę. Uzyskasz:

Wskazówki, gdzie występują błędy w kampaniach

Dokładną analizę poprawności całej struktury reklamowej

Wstępne sprawdzenie poprawności analityki

Dokładną analizę wyników jakości reklamowanych słów kluczowych

Perspektywę certyfikowanego specjalisty Google Ads

Poznaj kluczowe obszary do optymalizacji

Twoich reklam w Google Ads w celu zwiększenia ruchu i sprzedaży

Przeanalizuje następujące obszary: – techniczne – kody śledzenia – jakości słów kluczowych – ilości, jakości i dopasowania treści do algorytmu Google – ilość, jakości i mocy reklam. Wskaże te, które wymagają szczególnej uwagi. Zwrócę uwagę na poprawność alokacji budżetu wśród reklam i sprawdzę, czy struktura reklamowa twojego konta jest poprawna. Zadzwoń i skorzystaj z mojej darmowej pomocy i przekonaj się, że warto ze mną współpracować. 

Scroll to Top